Stare stoc
Putere invertor
- 9W (47)
8W LED Lampă de Tablou/Oglindă Crom 3000K ф500мм
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb natural E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb rece E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W Lampă de perete LED cu Cip Bridglux Corp Negru 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
244,70 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
267,40 lei| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
267,40 lei| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (10*10*100cm) Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (10*10*100cm) Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (10*10*100cm) Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (10*10*100cm) Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (19.5*17.5*100CM) Neagră 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (19.5*17.5*100CM) Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (30*320*100CM) Black 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (30*320*100CM) Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (30*320*100CM) Corp Negru+Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (30*320*100CM) Corp Negru+Auriu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Perete 3000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Perete 4000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














