Stare stoc
Putere invertor
- 72W (3)
36W-72W-36W Plafonieră LED Designer Cu Telecomandă CCT Culoare Interschimbabilă Dimabil Înstelat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 2,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 72W |
| Flux luminos (lm) | 7200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
76W LED Designer Pendul Suspendat Triac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.099,80 lei| Greutate | 6,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 72W |
| Flux luminos (lm) | 6500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Controler telecomandă Infraroșu 24 Butoane
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Putere | 72W |














