Stare stoc
Putere invertor
- 10W (94)
0.5W Ghirlandă LED 10m 20 Becuri EU 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
10000mAh Baterie Externă 2A 30CM Type C Argintiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
10000mAh Baterie Externă 2A 30CM Type C Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
10000mAh Baterie Externă 2A 30CM Type C Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,50 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Exterior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Exterior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Interior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Interior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Suspendat în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Suspendat Interio în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Corp Alb 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
244,70 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W Lampă LED Cip SAMSUNG 30cm 120 lm/W 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
33,55 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
10W Lampă LED Cip SAMSUNG 30cm 100 lm/W 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
33,55 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
10W Lampă LED Corp Alb Înălțime 80cm 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
305,20 lei| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 72° |
| Culoare corp | Alb |
10W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
133,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
75,24 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1060 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Lampă Corp Alb 80cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 80cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 25cm Înălțime Cip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Negru 80cm ÎnălțimeCip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














