Stare stoc
Putere invertor
- 42W (7)
42W LED Lampă Suspendată de Design 85*31*120CM Corp Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
983,40 lei| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 42W |
| Flux luminos (lm) | 4480 lm |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
42W Oglindă LED Dreptunghiulară IP44 Anti Aburire 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.184,70 lei| Greutate | 12,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 42W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP44 |
42W Pendul pătrat schimbarea culorilor 600 x 600 Dimabil alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
823,70 lei| Greutate | 3,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 42W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
48W LED Designer Light Rotund Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
846,20 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 42W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
48W LED Designer Light Rotund Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
846,20 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 42W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Sursă Alimentre 42W 12V 3.5A Plastic IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,00 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Putere | 42W |
| Rata IP | IP44 |
Sursă LED 42W 12V 3.5A Plastic IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
61,01 lei| Greutate | 0,284 kg |
|---|---|
| Putere | 42W |
| Rata IP | IP44 |














