Stare stoc
Putere invertor
- 50W (46)
50W LED Proiector 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,40 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Grill Fitting 150CM CCT
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,10 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3000K/4000K/6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W Corp LED linear dublu Lentilă asimetrică Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
955,70 lei| Greutate | 4,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 8000 lm |
| Unghi | Double Asymmetric Lens |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W Corp LED linear dublu pe șină Lentilă asimetrică Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
975,00 lei| Greutate | 4,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 8000 lm |
| Unghi | Double Asymmetric Lens |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W Corp LED linear pe șină lentilă 90’D Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
907,70 lei| Greutate | 4,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 8000 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W Lampă LED Cip SAMSUNG 150cm 120 lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
111,85 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Designer Light Suspendat Negru Dimabil 4000K Rugniu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
457,40 lei| Greutate | 3,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6100 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Designer Metal Light Suspendat 600 x 600 x 1200mm Alb 3000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5150 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Designer Metal Light Suspendat 600 x 600 x 1200mm Alb 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5150 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Grill Fitting 150cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
92,53 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Grill Fitting 150cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
92,53 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
191,70 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
191,70 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală cu Adaptor 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector 4000K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
118,50 lei| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 8000 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Gri 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,80 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Negru Sticlă Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.019,30 lei| Greutate | 9,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.019,30 lei| Greutate | 9,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED Corp Negru 6500K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,00 lei| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
188,70 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














