Stare stoc
Putere invertor
- 15W (42)
14W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L16*W16.5*H16.4mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1950 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
14W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L16*W16.5*H16.4mm) 4000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1950 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
15W 3 in 1 LED Ventilator de Tavan Control RF 4 Pale 60W AC Motor
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
858,70 lei| Greutate | 7,6 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 15W |
15W 3 in 1 LED Ventilator de Tavan RF Control 3 Pale Albe 35W DC Motor
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.123,80 lei| Greutate | 7,6 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 15W |
15W 3 in 1 LED Ventilator de Tavan RF Control 3 Pale Maro 35W DC Motor
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.123,80 lei| Greutate | 7,6 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 15W |
15W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,00 lei| Greutate | 0,631 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W Lampă stradală LED Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
384,80 lei| Greutate | 2,485 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
15W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L33*W15*H4.4mm) 3000K Corp Negru + Alamă IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Auriu |
15W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L33*W15*H4.4mm) 4000K Corp Negru + Alamă IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Auriu |
15W LED Lampă de Perete Solară cu Senzor 4000K, 6000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece, Neutră |
| Temperatura culorii | 6000K+4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 95°x85° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
15W LED Lampă de Perete Solară cu Senzor 4000K, 6000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece, Neutră |
| Temperatura culorii | 6000K+4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 95°x85° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
15W LED Magnetic Pendul 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp negru 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W Panou LED Trimless Pătrat, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
86,43 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
15W Pendul LED Designer Lemn 3000K L1200
Evaluat la 0 din 5
În stoc
774,20 lei| Greutate | 4,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
15W Plafonieră LED Cip SAMSUNG Fară Ramă Rotund 3000K IP44 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
17W LED Designer Light Suspendat 3 in 1 Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă de Perete Trei Direcții 4000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă de Perete Trei Direcții 4000K Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














