Stare stoc
Putere invertor
- 8W (38)
8W Aplică LED Ovală Corp Negru Alb cald IP66
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
52,87 lei| Greutate | 0,336 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 560 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
8W Aplică LED Rotundă Corp Negru Alb cald IP66
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
52,87 lei| Greutate | 0,336 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 560 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
8W Conector în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
8W Conector în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
8W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
8W LED COB Spot Sub Pardoseală Oblic 35’D 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
376,80 lei| Greutate | 1,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
8W LED Lampă de Perete Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,70 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Black |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Lampă de Perete Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,70 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Black |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,70 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,70 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină Solară de Grădină Albă și Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
8W LED Pendul SMART Suspendat Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
242,10 lei| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
219,70 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 27° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Solar Lumină de Perete 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
261,00 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
8W LED Solar Lumină de Perete 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Bec LED 8W Dublu Filament E27 S200 Fumuriu Dimabil 2000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 G95 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
52,87 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament Drept E27 R125 Dimabil 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
77,28 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament Drept E27 R125 Dimabil 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 A60 Dimabil Clear Cover 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














