Stare stoc
Putere invertor
- 7W (48)
7W Lampă de Masă LED Cu Încărcare Wireless 3in1 Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
388,80 lei| Greutate | 1,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W Lampă de Perete Alb Nisip IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 940 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
7W Lampă de perete LED Corp Negru Alb cald IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lampă de perete LED Corp Negru Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lampă de perete LED Corp rotund Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 60cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Lampă de Grădină Cip SAMSUNG Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
187,60 lei| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Negru Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Ramă Parțială Negru Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 610 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Sami-Frame Negru Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 670 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W Lumină de Perete LED Nisip Negru IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 870 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lumină de Perete LED Nisip Negru IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 940 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Violet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Violet |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W A60 Filament Încrucișat Frost cover Lumină Caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,70 lei| Greutate | 0,049 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














