Stare stoc
Putere invertor
- 120W (6)
120W LED Lampă de Grădină 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
452,90 lei| Greutate | 3,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 9800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 120W 4000K 302Z+ Clasa II Tipul 3M Inventonics 0-10V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.457,40 lei| Greutate | 8,503 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 15600 lm |
| Unghi | 150×80° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 120W 4000K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.158,60 lei| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 16800 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 120W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.158,60 lei| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 16800 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Sursă bandă LED 120W 12V 10A Metal Slim
Evaluat la 0 din 5
În stoc
79,31 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Putere | 120W |
| Rata IP | IP20 |
Sursă Slim 120W 24V 5A IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
85,41 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Putere | 120W |
| Rata IP | IP20 |














