Stare stoc
Putere invertor
- 30W (70)
30W LED Proiector Milky PC CCT 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,70 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2 x 15W Aparat Anti Insecte Electronic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
206,10 lei| Greutate | 2,233 kg |
|---|---|
| Putere | 30W |
30W Grill Fitting LED Plastic Conector rapid & Cablu 60cm 155 lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
93,55 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,40 lei| Greutate | 1,046 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Downlight Reflector COB Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
197,30 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3040 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
182,50 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2970 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2920 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă de Design Suspendată (120*100CM) 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă de Design Suspendată (120*100CM) 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Adaptor de Fixare 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Adaptor de Fixare 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Solară Cip Bridgelux 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.459,10 lei| Greutate | 10,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector 4000K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
95,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector 6500K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe Sină Corp Negru 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














