Stare stoc
Putere invertor
- 12W (147)
12W Aplică Corp Negru rotund Alb cald Rezistent la apă
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
74,23 lei| Greutate | 0,347 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W Conector Inferior în T Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Conector Inferior în T Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
12W Conector Suspendat Exterior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Lampă de Grădină LED cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 930 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Gri |
12W Lampă de Perete Ajustabil Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
325,20 lei| Greutate | 1,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1444 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lampă de Perete Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lampă LED de perete Neagră Rotundă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,10 lei| Greutate | 0,528 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 158° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4200K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,39 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,39 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Backlit Panou Încastrat Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 785 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 785 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Curbat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
503,20 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Linie Dublă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,20 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














