Stare stoc
Putere invertor
- 3.2W (3)
3.2W Oglindă cu Lumină LED Baterii 3 x AA Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3.2W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
Spot LED Cip SAMSUNG G4 3.2W Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
27,45 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3.2W |
| Flux luminos (lm) | 385 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG G4 3.2W Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
27,45 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3.2W |
| Flux luminos (lm) | 385 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |














