Stare stoc
Putere invertor
- 5W (58)
0.5W Ghirlandă LED 5m10 Becuri EU 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 480 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP44 |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Gri Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Gri Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Negru Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Perete cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
5W Lampă de Perete cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
170,70 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de perete LED 3000K Negru Nisip
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 630 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Perete LED Corp Gri IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 568 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete LED Corp Gri IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete LED Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 568 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de perete LED cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Negru IP65 Ajustabilă 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
223,30 lei| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 722 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Perete Negru IP65 Ajustabilă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
223,30 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Peretet Alb Nisip IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 630 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
5W LED Lampă de Masă Magnetică Cu Acumulator 3600mAh CCT: 3 in 1 Corp Alb Dimabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
5W LED Lampă de Masă Magnetică Cu Acumulator 3600mAh CCT: 3 in 1 Corp Negru Dimabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
5W LED Lampă de Perete 3000K+4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
237,90 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Neutră |
| Temperatura culorii | 3000K+4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W LED Lampă de Perete Cip Bridgelux Corp Alb Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 0-120° Reglabil |
| Culoare corp | Negru |
5W LED Lumină de Perete 3000K+4000K Corp Alb IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
237,90 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Neutră |
| Temperatura culorii | 3000K+4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W LED Lumină de Perete Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 380 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Alb |
5W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














