Stare stoc
Putere invertor
- 9W (47)
9W LED Lampă Suspendată de Design (30*300*1370MM) Corp Alb+Negru 3000K Înalțime Ajustabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 6400K Corp Gri IP66
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Perete Corp Negru 3000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,40 lei| Greutate | 2,115 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 990 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W Lumină de Perete LED Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
351,50 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1070 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 9W 3 Step Di mming A60 Е27 Plastic, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7.5W Bec LED E14 T37 Plastic Cip CREE 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,99 lei| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 9W E14 T37 Plastic Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 9W E27 A60 Schimbare de culoare 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,79 lei| Greutate | 0,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de perete LED 2 reflectoare de 4.5W fiecare Corp Negru Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
119,20 lei| Greutate | 0,612 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 680 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Bec 9W E27 A70 Plastic cu Kit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37,62 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 9W 60 cm Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |














