Stare stoc
Putere invertor
- 20W (106)
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 6400K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 6400K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,10 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
358,30 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,10 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
358,30 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,30 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,71 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector SMD Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
36,90 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
380,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector Solar 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
380,00 lei| Greutate | 3,651 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
380,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Cafeniu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














