Stare stoc
Putere invertor
- 7W (48)
Bec LED 7W Filament Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,33 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 2700K-6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W Filament E27 G125 Mat Alb rece A++
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 7W Filament E27 G95 Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 7W T30 E27 Filament Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 7W E14 Plastic Lumânare 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,20 lei| Greutate | 0,028 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă Designer Metal + Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |
LED Spike 5.2W RGB Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
157,80 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 70° |
| Culoare corp | Negru |
LED Tub T8 7W 60 cm Nano Plastic 6500K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø120 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
259,40 lei| Greutate | 1,428 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø120 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
259,40 lei| Greutate | 1,428 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø250 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø340 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe șină 7W LED Cip SAMSUNG Corp alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
186,40 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe șină 7W LED Cip SAMSUNG Corp alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
186,40 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED 7W GU10 Plastic 6000K Dimabil 38°
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 7W 60 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |














