Stare stoc
Putere invertor
- 8W (38)
Bec LED 8W Filament E27 A67 Mat Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,70 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 8W Filament E27 A67 Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,70 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 8W Filament E27 G125 Amber Dimabil 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 ST64 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
21,35 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 T180 Amber Cover 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament G200 Dimabil 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W PAR20 E27, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
L Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
L Conector Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
L Conector Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
L Conector Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
86,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
LED Lampă Ambientală 8W Compatibil cu Amazon Alexa și Google Home Corp Negru RGB
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 8W |
| Unghi | 360° |
Tub LED T5 8W 60 cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T5 8W 60 cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |














