Stare stoc
Putere invertor
- 40W (56)
40W LED Lampă lineară Suspendată 3 in 1 Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 3,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 4000K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
943,40 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 6500K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
943,40 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 100° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
40W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
40W Lustra moderna iluminat LED ф40 Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
806,90 lei| Greutate | 3,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 2800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
40W Panou LED Cip SAMSUNG 1200×300 mm 2in1 4000K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.137,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W Panou LED Cip SAMSUNG 1200×300 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.137,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W Pendul LED Designer Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
662,80 lei| Greutate | 2,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
40W Pendul LED Designer Corp Negru D600 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
682,90 lei| Greutate | 3,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
40W Pendul Pătrat Culoare Interschimbabilă D:460*460*95 Dimabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
681,50 lei| Greutate | 3,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W Ventilator Stand 600 mm Bază Încruscisata 4 Butoane 3 Pale
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
164,90 lei| Greutate | 2,725 kg |
|---|---|
| Putere | 40W |
LED Grill Fitting Cip CREE 120cm 40W 4000K 6 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,30 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Aplică LED 40W SMART 3 în 1 Înstelat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,10 lei| Greutate | 1,446 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 2800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 40W Plastic T120 4000K E27 cu Inel E40
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
36,61 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 40W Plastic T120 6500K E27 cu Inel E40
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
36,61 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Driver Dimabil Pentru Panou LED 40W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
194,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Putere | 40W |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 40W Încastrată Corp Argintiu 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
456,55 lei| Greutate | 2,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED pe șină 40W COB, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
326,60 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 2600 lm |
| Unghi | 22° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED Cip SAMSUNG 40W Încastrat Corp Argintiu 4000K 1211x70x35mm
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
452,90 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Argintiu 4000K 1200x50x65mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED SAMSUNG 40W Aplicat Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Aplicată Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendat Argintie 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














