Stare stoc
Putere invertor
- 30W (70)
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector Solar LiFePo Baterie 3.7V Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
498,60 lei| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Pendul LED Designer Corp Negru și Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 2,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3350 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Gold |
| Rata IP | IP20 |
30W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Cafeniu 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
571,50 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
30W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,50 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W Plafonieră LED Pătrată Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 1,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
30W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
99,30 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Corp Negru 4000K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
121,30 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
148,70 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
148,70 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED RGB+White Frosted Glass Corp Negru cu Controler IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
85,41 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2310 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
87,70 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,70 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














