Stare stoc
Putere invertor
- 36W (62)
36W LED Plafonieră Pătrată Senzor cu Microunde Ramă Albă 4000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Greutate | 1,698 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră Pătrată Senzor cu Microunde Ramă Neagră 4000K IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
217,30 lei| Greutate | 1,726 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Negru |
36W LED Plafonieră Rotundă Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră Rotundă Ramă Neagră 4000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,982 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Negru |
36W LED Plafonieră Rotundă Ramă Neagră 6400K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,982 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Negru |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 4000K 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Culoarea luminii | Alb rece |
|---|---|
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2 in 1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2in1 4000K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.229,30 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
36W Panou LED 600×600 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.229,30 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
36W Pendul Design elegant din Crom Alb Natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
739,60 lei| Greutate | 2,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
36W Pendul Rotund Culoare Interschimbabilă D:600*H2000 Dimabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
983,40 lei| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W Plafonieră LED Aspect Lăptos Culoare Interschimbabilă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 3000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Compatibilă cu Amazon Alexa & Google Home RGB+WW+CW Starry Cover
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Starry Cover Culoare interschimbabilă 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Proiectat din sticlă flexibilă suprafață dublă din Crom Alb Natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
888,50 lei| Greutate | 3,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Rezistenta la Apă 1200mm 36W 4000K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
544,30 lei| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistenta la Apă M-Series 1200mm 36W 6500K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
605,00 lei| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă X-SERIES 1200mm 36W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














