Stare stoc
Putere invertor
- 50W (46)
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
209,46 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
209,46 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
188,70 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
260,30 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED RGB+White Frosted Glass Corp Negru cu Controler IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
91,10 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,38 lei| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD SAMSUNG Chip Corp Negru 6500K 160 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,60 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6850 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 50W Plastic T140 4000K E27 cu Inel E40
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,86 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5400 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 50W Plastic T140 6500K E27 cu Inel E40
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,86 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5400 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip Samsung 50W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
349,90 lei| Greutate | 1,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED 50W Încarcare Solară 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.003,50 lei| Greutate | 10,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 50W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
213,00 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 50W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
349,90 lei| Greutate | 2,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 50W 4000K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
407,10 lei| Greutate | 1,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 50W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
407,10 lei| Greutate | 1,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 50W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
349,90 lei| Greutate | 4,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5740 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Solară Cip SAMSUNG 50W Corp Alb 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.943,90 lei| Greutate | 0,014 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Panou Solar 50W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.019,30 lei| Greutate | 7,485 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector 50W LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,30 lei| Greutate | 1,072 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |














