Stare stoc
Putere invertor
- 100W (36)
LED Highbay Cip SAMSUNG 120W UFO Driver Meanwell 180` 120LM/WATT 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.402,40 lei| Greutate | 3,165 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 18000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Driver Meanwell 4000K Dimabil 5 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.006,30 lei| Greutate | 2,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 18500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Sradală Cip SAMSUNG Senzor 100W 6400K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
547,50 lei| Greutate | 2,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 12000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 1,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 6500K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 2,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Sursă LED 100W 12V IP67 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,90 lei| Greutate | 0,633 kg |
|---|---|
| Putere | 100W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED 100W Dimabilă 12V 8.5A IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
179,50 lei| Greutate | 0,348 kg |
|---|---|
| Putere | 100W |
| Rata IP | IP20 |
Sursă LED din Plastic Slim 100W IP67 12V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
202,10 lei| Putere | 100W |
|---|---|
| Rata IP | IP67 |














