Stare stoc
Putere invertor
- 12W (147)
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm Black Body 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm Black Body 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm White Body 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm White Body 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Lampă cu Țăruș (D150xH800) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
331,70 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1135 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Antracit |
12W LED Lampă cu Țăruș (D150xH800) 4000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
331,70 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1265 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu Țep Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 875 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu ȚepCorp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 875 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete Corp Negru 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete pentru Adresă Cip SAMSUNG CCT 3 in 1 IP65, IK10 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,30 lei| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Alb Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,10 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Gri Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,10 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Negru Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,10 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb Dimabil 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,30 lei| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Alb |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














