Stare stoc
Putere invertor
- 3W (77)
3W LED Lumină pentru Treaptă Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
101,50 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
3W LED Lumină Pentru Trepte Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
108,10 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lumină Pentru Trepte Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
108,10 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
3W LED Lumină Solară de Grădină Albă și Corp Negru 4000K 2 buc/set
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
365,00 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 260 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Panel Premium Downlight Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Panel Premium Downlight Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Panel Premium Downlight Rotund 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED pentru Trepte Senzor Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 45° |
| Culoare corp | Alb |
3W Lumina de Urgenta Pentru Iesire 6000K IP65 1200 mAh
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,90 lei| Greutate | 0,639 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W Oglindă cu Lumină LED Baterii 4 x AA Corp Nichel
Evaluat la 0 din 5
În stoc
253,90 lei| Greutate | 1,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP44 |
3W Oglindă cu Lumină LED Montaj pe Perete Baterii 4 x AA Corp Nichel
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,80 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |
3W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,18 lei| Greutate | 0,066 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,066 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,066 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 3W E14 R39, Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 3W E27 Filament 3D A60 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 3W Filament E27 ST64 3000K 3D
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 180 x 240 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














