Stare stoc
Putere invertor
- 5W (58)
6W LED Lumină de Perete 4000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,10 lei| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 540 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lumină de Perete Corp Alb IP65 Reglabil 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
223,30 lei| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 722 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 5W E27 Filament G125 Sticlă Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
77,28 lei| Greutate | 0,199 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W Filament E27 A60 A++ Mat Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 5W Filament E27 A60 A++ Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 5W T30 E27 Filament Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Ghirlandă Luminoasă LED 5m 10 x 0.5W EU Becuri RGBY
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,90 lei| Greutate | 0,667 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
Lampă LED 5W Corp Alb IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
LED Lampă Ambientală 4W Compatibilă cu Amazon Alexa și Google Home RGB + WW + CW
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 360° |
Spot LED GU10 Ramă Corp Alb 6400K 3pcs/Pachet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,66 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |














