Stare stoc
Putere invertor
- 30W (70)
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Zhaga Cip
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
266,60 lei| Putere | 30W |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,60 lei| Greutate | 1,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 30W Plastic T100 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3210 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 30W Plastic T100 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3210 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 30W SMD Neagră IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
422,70 lei| Greutate | 1,586 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 30W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
422,70 lei| Greutate | 1,586 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip Samsung 30W 6400K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 30W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
308,80 lei| Greutate | 2,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 30W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
308,80 lei| Greutate | 2,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 30W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 30W COB Reflector Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
254,60 lei| Greutate | 1,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Sursă Alimentre 30W 12V 2.5A Plastic IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,90 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Putere | 30W |
| Rata IP | IP44 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,979 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector LED de 30W Cip SMD SAMSUNG Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED de 30W Cip SMD SAMSUNG Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Sursă Alimentare LED din Plastic Slim 30W 12V IP67
Evaluat la 0 din 5
În stoc
75,24 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Putere | 30W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED 30W 12V 2.5A Plastic IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,91 lei| Greutate | 0,284 kg |
|---|---|
| Putere | 30W |
| Rata IP | IP44 |














