Stare stoc
Putere invertor
- 20W (106)
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu senzor Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
125,80 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,00 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,42 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
75,24 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD E-Series Corp Negru Roșu P66
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
54,91 lei| Greutate | 0,502 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 20W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD E-Series Corp Negru Verde P65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
54,91 lei| Greutate | 0,502 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 20W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector pe șină LED Cip SAMSUNG Corp Alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
287,70 lei| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W Spot LED COB, în Corp 10W Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
119,50 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
22W Pendul Rotund Culoare Interschimbabilă D:300*H800 Dimabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
388,80 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2150 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Plafonieră LED Cip CREE 8W/16W/20W 3IN1 RD IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
146,80 lei| Greutate | 1,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
8W/16W/20W LED Plafonieră Senzor LED SAMSUNG 3 in 1 RD IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
242,50 lei| Greutate | 1,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
8W/16W/20W LED Plafonieră LED SAMSUNG 3 in 1 RD IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
181,90 lei| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 20W T80 Е27 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2060 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














