Stare stoc
Putere invertor
- 20W (106)
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W T80 Е27 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2060 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,00 lei| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,00 lei| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W COB cu Reflector Carcasă Neagră 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
235,60 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1780 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W COB cu Reflector Carcasă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
235,60 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1780 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W COB cu Reflector Carcasă Neagră 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
235,60 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1780 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
206,10 lei| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
206,10 lei| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
206,10 lei| Greutate | 0,589 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lumină de Gradină cu Încărcare Solară 20W PIR Senzor Control RF 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.100,80 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP65 |
LED Lumină de Gradină cu Încărcare Solară 20W PIR Senzor RF Control 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.100,80 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP65 |
LED Spot AR111 20W Reflector Interschimbabil 40`D/20`D Silver 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot AR111 20W Reflector Interschimbabil 40`D/20`D Silver 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot AR111 20W Reflector Interschimbabil 40`D/20`D Silver 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
35,59 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm G13 Tub de Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,39 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm G13 GLASS Tube 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm Nano Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
30,50 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,523 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 20W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Greutate | 0,693 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Panou Solar 20W Proiector LED 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
380,00 lei| Greutate | 3,651 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Bluetooth Corp Alb RGB + Lumină Rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
143,70 lei| Greutate | 0,504 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














