Stare stoc
Putere invertor
- Max. 60W (128)
Pendul Negru Metal Glob
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 1,55 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Pendul Șampaniei Aurie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
216,20 lei| Greutate | 1,15 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Auriu |
Pendul Vintage din Sticlă Transparent Jumătate Rotund Ф200
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,70 lei| Greutate | 0,976 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Transparent |
Pendul, soclu E27 Albastru-deschis
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Albastru |
Pendul, soclu E27 Galben
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Galben |
Pendul, soclu E27 Portocaliu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Portocale |
Pendul, soclu E27 Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Turcoaz |
Pendul, soclu E27 Violet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Violet |
Pendulă Basics Net Prism Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,30 lei| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă Light Cone Prism Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
230,60 lei| Greutate | 1,97 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă Light Cone Prism Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
230,60 lei| Greutate | 1,97 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă soclu E27 Sticlă 3D Glass 250mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
272,80 lei| Greutate | 1,415 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Sticla 3D |
Suport de Lampă de Tavan din Crom
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,39 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Argintiu |
Suport din metal din aluminiu, auriu bronz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Bronz |
Suport din metal din aluminiu, roz auriu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Aur roz |
Suport din metal din aluminu, auriu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Auriu |
Suport Pendul de plastic E14 margine de aluminium Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,30 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Alb |
Suport Pendul de plastic E14 margine de aluminium Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,30 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Albastru |
Suport Pendul de plastic E14 margine de aluminium Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,30 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
Suport Pendul de plastic E14 margine de aluminium Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,30 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Pendul de plastic E14 margine de aluminium Rosu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,30 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Roșu |
Suport Pendul de plastic E14 margine de aluminium Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,30 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Roz |
Suport pentru Lampă din Porțelan Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Albastru |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














