Stare stoc
Putere invertor
- 12W (147)
12W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
12W LEDLumină de Perete IP65 Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lumină de Perete LED Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W Mini Panel LED Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Mini Panel LED Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
43,72 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,155 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
20,34 lei| Greutate | 0,155 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Panou LED montaj la suprafață Subţire Crom Rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,58 lei| Greutate | 0,325 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
12W Pendul LED Designer Corp Negru și Maro 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
594,60 lei| Greutate | 1,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1440 lm |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
12W Plafonieră LED Aspect Lăptos Culoare Interschimbabilă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,29 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Albă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Alb |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Albă 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Alb |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Neagră 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Negru |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Negru |
12W Plafonieră LED Starry Cover Culoare interschimbabilă 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
2x6W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W141*D65*H200mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 340° |
| Culoare corp | Negru |
2x6W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W141*D65*H200mm) 4000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 340° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete Corp Alb 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lampă de Perete Corp Negru 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Negru |
Aplică LED cu Senzor Cip SAMSUNG 12W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Aplică LED cu Senzor Cip SAMSUNG 12W 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Clar 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














