Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (10)
20W LED Designer Light 3L pe plafon
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Două Cercuri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,90 lei| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Rotund Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,50 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Rotund Negru4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,50 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Design Suspendată Corp Negru+Cupru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
914,40 lei| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alamă, Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Design Suspendată Corp Negru+Cupru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
914,40 lei| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alamă, Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Cafeniu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |














