Afișez toate cele 12 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (12)
12W LED Designer Light Suspendat Curbat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
503,20 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Linie Dublă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,20 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm Black Body 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm Black Body 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm White Body 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm White Body 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Pendul Suspendat cu 1.5m de Cablu 400mm 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1440 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Pendul Suspendat cu 1.5m de Cablu 400mm 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W Pendul LED Designer Corp Negru și Maro 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
594,60 lei| Greutate | 1,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1440 lm |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |














