Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (5)
18W LED Designer Pendul Triac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
453,90 lei| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă Decorativă Suspendată 700*250 Corp Auriu Desenat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
372,80 lei| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2260 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă Decorativă Suspendată 700*250 Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
372,80 lei| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2260 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W Pendul din Sticlă Design Crom Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
425,60 lei| Greutate | 2,166 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
18W Pendul LED Designer Lemn 3000K D400
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 2,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |














