Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (7)
30W LED Lampă de Design Suspendată (120*100CM) 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă de Design Suspendată (120*100CM) 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W Pendul LED Designer Corp Negru și Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 2,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3350 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Gold |
| Rata IP | IP20 |
30W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Cafeniu 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
571,50 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
30W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,50 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,60 lei| Greutate | 1,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |














