Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 50W (4)
50W LED Designer Light Suspendat Negru Dimabil 4000K Rugniu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
457,40 lei| Greutate | 3,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6100 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Designer Metal Light Suspendat 600 x 600 x 1200mm Alb 3000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5150 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Designer Metal Light Suspendat 600 x 600 x 1200mm Alb 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5150 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |














