Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 40W (3)
40W Lustra moderna iluminat LED ф40 Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
806,90 lei| Greutate | 3,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 2800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
40W Pendul LED Designer Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
662,80 lei| Greutate | 2,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
40W Pendul LED Designer Corp Negru D600 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
682,90 lei| Greutate | 3,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |














