Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (3)
36W Lampă LED Designer Corp Negru și Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.143,00 lei| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4150 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Gold |
| Rata IP | IP20 |
36W Pendul Design elegant din Crom Alb Natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
739,60 lei| Greutate | 2,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
36W Pendul Rotund Culoare Interschimbabilă D:600*H2000 Dimabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
983,40 lei| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |














