Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 16W (4)
16W LED Lampă Decorativă Suspendată 860*300 Corp Auriu Desenat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,10 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Lampă Decorativă Suspendată 860*300 Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,10 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Pendul Suspendat cu 1.5m de Cablu 600mm 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1920 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
16W LED Pendul Suspendat cu 1.5m de Cablu 600mm 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |














