Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (3)
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
35,59 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
35,59 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Nano Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
35,59 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |














