Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 9W (3)
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |














