3W LED Lumină pentru Treaptă 3000K
74,50 lei
În stoc
În stoc
Ești instalator ?
Înregistrează-te în platforma B2B SolarTech și ai parte de prețuri preferențiale, plata la termen și beneficii multiple!
-
Ridicare personală
Luni - Vineri
-
Livrare prin curier
-
Livrare paletizată
2-3 zile
Metode de plată
Descriere produs
Spotul LED pentru treaptă V-TAC VT-44002SQ este o soluție elegantă și eficientă pentru iluminarea scărilor, holurilor, coridoarelor, aleilor sau zonelor de acces. Cu un design pătrat, corp alb din aluminiu și lumină caldă de 3000K, acest corp de iluminat oferă un efect vizual plăcut și discret, potrivit atât pentru interior, cât și pentru exterior.
Datorită gradului de protecție IP65, spotul este rezistent la praf și umiditate, fiind ideal pentru spații unde este necesar un iluminat sigur, decorativ și funcțional. Fluxul luminos de 230 lm și unghiul de iluminare de 62° asigură lumină direcționată, potrivită pentru marcarea treptelor și creșterea vizibilității în zonele de circulație.
| Specificație | Valoare |
|---|---|
| Informații generale | |
| Model | VT-44002SQ |
| SKU | 24231 |
| Tip LED | SMD |
| Durată de viață | 20.000 ore |
| Date electrice | |
| Putere | 3W |
| Tensiune alimentare | AC 220-240V |
| Frecvență | 50Hz |
| Date luminotehnice | |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatură de culoare | 3000K |
| Flux luminos | 230 lm |
| Unghi de iluminare | 62° |
| Indice redare culori CRI | >80 |
| Detalii corp | |
| Material | Aluminiu |
| Culoare corp | Alb |
| Formă | Pătrată |
| Grad de protecție | IP65 |
| Dimensiuni și ambalare | |
| Dimensiune produs | 55 x 85 x 85 mm |
| Dimensiune montaj | 60 mm |
| Greutate produs | 0.19 kg |
| Bucăți / bax | 50 |
| Cod EAN | 3800170258426 |
Specificații
General
| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5,5 × 8,5 × 8,5 cm |
AC Output
| Putere | 3W |
|---|
Recenzii
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
















Recenzii
There are no reviews yet