Panou protectii DC 2 stringuri SLP-PV1000-S-2.2
Evaluat la 5.00 din 5
Stoc epuizat
1.430,91 lei| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 31 × 16 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate |
Protecție cabluri panou solar IP65 pentru acoperiș rulotă
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 5 cm |
Panou protectii DC 3 stringuri SLP-PV1000-S-3.3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.108,06 lei| Greutate | 6,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 43 × 16 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate |
Carcasa tablou fotovoltaic 1 string, IP40, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28,7 × 23,6 × 11,2 cm |
| Brand | ETI |
Carcasa tablou fotovoltaic 1 string, IP40, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 21,5 × 23,6 × 10,1 cm |
| Brand | ETI |
Carcasa tablou fotovoltaic 1 string, IP40, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,00 lei| Greutate | 1,20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 39,6 × 23,6 × 11,2 cm |
| Brand | ETI |
Carcasa tablou fotovoltaic 2 stringuri, IP40, ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,00 lei| Greutate | 1,20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 39,6 × 23,6 × 11,2 cm |
| Brand | ETI |
Tablou fotovoltaic echipat 1 string, IP65, ETI
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
853,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 31 × 14 cm |
| Brand | ETI |
Tablou fotovoltaic echipat 2 stringuri, IP65, ETI
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.452,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 31 × 14 cm |
| Brand | ETI |
Comutator curent continuu ON/OFF 2 poli 25A 1000Vcc ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
273,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
Comutator curent continuu ON/OFF 2 poli 32A 1000Vcc ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
314,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | ETI |
Comutator curent continuu ON/OFF 4 poli 25A 1000Vcc ETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,00 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | ETI |
Comutator Principal Baterie ON/OFF – 275A, Victron Energy
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
183,40 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 7 × 7 cm |
| Brand | Victron |
Cablu solar fotovoltaice 10mm², Rosu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,69 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 5 cm |
| Capacitate |
Cablu solar fotovoltaice 6mm², Rola 100m, Negru
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
541,96 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 5 cm |
| Capacitate |
Cablu solar fotovoltaice 6mm², Rola 100m, Rosu
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
541,96 lei| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 5 cm |
| Capacitate |
Cablu solar fotovoltaice 6mm², Rola 50m, Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
309,62 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 5 cm |
| Capacitate |
Cablu solar fotovoltaice 6mm², Rola 50m, Rosu
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
309,62 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 5 cm |
| Capacitate |
Cabluri conectare acumulator 50mm², 2m, set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
299,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand | SolarTech |
Cabluri conectare acumulator 70mm², 2m, set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
399,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand | SolarTech |
Kit Cabluri Putere Pytes V5a cu Incalzire, 2m
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
405,71 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand | Pytes |
Clema sir WAGO Topjob 2002-1201 cu 2 conductori 24A, 0.5 mm² – 2.5 mm²
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
2,34 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5 × 5 × 5 cm |
| Tip Curent | Curent alternativ |
| Capacitate | |
| Brand | WAGO |
Clema sir WAGO Topjob 2002-1204 cu 2 conductori 24A, 0,5 mm² – 2,5 mm²
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
2,34 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 6 × 4 cm |
| Tip Curent | Curent alternativ |
| Capacitate | |
| Brand | WAGO |
Clema sir WAGO Topjob 2002-1207 cu 2 conductori 24A, 0,5 mm² – 2.5 mm²
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
8,49 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 6 × 4 cm |
| Tip Curent | Curent alternativ |
| Brand | WAGO |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














