Acumulator LiFePo4 5.12kWh BOS-G Pro, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.259,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 13 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 7.68kWh BOS-A, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.730,00 lei| Greutate | 66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 16kWh SE-F16 C, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11.400,00 lei| Greutate | 109 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 70,8 × 23,3 cm |
| Capacitate stocare | 16kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-F5 Pro-C, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 10.64kWh RW-G10.6, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.999,00 lei| Greutate | 96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 75 × 20 cm |
| Capacitate stocare | 10.64kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 208Ah |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 6.14kW RW-M6.1-B, Deye
Evaluat la 4.67 din 5
Stoc epuizat
9.244,00 lei| Greutate | 55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 72 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 6.14kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-G5.1 Pro-B, Deye
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Modul de control BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.599,00 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand | Deye |
Modul de control High Voltage HVB750V/100A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.742,00 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand | Deye |
Kit Acumulatori High Voltage 40.96kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
54.906,55 lei| Greutate | 408 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60 × 159 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 409.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 40.96kWh |
Kit Acumulatori High Voltage BOS-G PRO, 61.44kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
65.720,00 lei| Greutate | 622 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60,2 × 221,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 528-700.8V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 81.92kWh BOS-G Pro, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
79.900,00 lei| Greutate | 837 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 819.2V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 81.92kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 161.28kWh BOS-A, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
150.873,00 lei| Greutate | 1586 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61 × 61 × 190 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 806.4V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 161.28kWh |














