Acumulator LiFePO4 14.33kWh Powerbrick IP20, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11.183,86 lei| Greutate | 114 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 23 × 86 cm |
| Capacitate stocare | 14.33kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 280Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator LiFePO4 14.33kWh IP65 cu incalzire, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11.997,30 lei| Greutate | 114 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 23 × 85 cm |
| Capacitate stocare | 14.33kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 280Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator LiFePO4 5.12kWh DL5.0C, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.599,00 lei| Greutate | 45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 51 × 19 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator Powerbox G2 10.24kWh IP65 incalzire, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9.176,32 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 71 × 16 × 64 cm |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 200Ah |
| Brand | DYNESS |














