Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 12.8V 100Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.613,10 lei| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 12.8V 200Ah Smart, Victron
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
5.293,20 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 2.56kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 12.8V 50Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.200,60 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 640Wh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 25.6V 100Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.641,30 lei| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 2.56kWh |
| Voltaj baterie | 25.6V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 25.6V 200Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
10.125,50 lei| Greutate | 39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 25.6V |














