Kit Acumulatori High Voltage Oliter 61.44kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
62.699,00 lei| Greutate | 633 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 556.8-681.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Kit Acumulatori High Voltage BOS-G PRO, 61.44kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
65.720,00 lei| Greutate | 622 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60,2 × 221,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 528-700.8V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Acumulator LiFePO4 High Voltage 61.44kWh, FLH48100UG2, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57.099,00 lei| Greutate | 600 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 54 × 208,7 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 556.8-691.2V |
| Brand | Felicity Solar |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |














