Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT48100E, V-TAC
Evaluat la 4.92 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-48100-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4.404,00 lei| Greutate | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 45 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh, VT-51200B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo, 5.12kW, VT-51200W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh BOS-G Pro, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.259,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 13 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 7.68kWh BOS-A, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.730,00 lei| Greutate | 66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-F5 Pro-C, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-G5.1 Pro-B, Deye
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LifePo4 5.12kWh E-BOX-48100R, Pytes
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.955,00 lei| Greutate | 51 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 70 × 13 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Pytes |
Acumulator LiFePO4 5.12kWh 48V V5° Cu Încălzire, Pytes
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
5.260,00 lei| Greutate | 48 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 62 × 51,5 × 23,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Pytes |
Acumulator LiFePO4 5.12kWh 48V, Pytes
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.662,60 lei| Greutate | 43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 53 × 14 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Pytes |
Acumulator LiFePO4 5.12kWh DL5.0C, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.599,00 lei| Greutate | 45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 51 × 19 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh PBW-51100, Pomega
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.319,99 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 18 × 61 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | Pomega |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh PBL-51100, Pomega
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.319,99 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 16 × 53 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | Pomega |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh LUX-E-48100LG03, Felicity Solar
Evaluat la 5.00 din 5
Stoc epuizat
5.083,02 lei| Greutate | 75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 89,2 × 54,5 × 38,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh 51.2v, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
5.083,02 lei| Greutate | 53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 45 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 25.6V 200Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
10.125,50 lei| Greutate | 39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 25.6V |














