Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT48100E, V-TAC
Evaluat la 4.92 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Slim LiFePO4 14.33kWh VT-14033, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.900,00 lei| Greutate | 122 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 973 × 75 × 23,5 cm |
| Capacitate stocare | 14.33kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-48100-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4.404,00 lei| Greutate | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 45 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 9.6kWh VT-48200B, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
6.855,00 lei| Greutate | 81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Voltaj baterie | 48V |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 9.6kWh VT-91600, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6.601,00 lei| Greutate | 81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50,5 × 22,8 × 49 cm |
| Voltaj baterie | 48V |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh, VT-51200B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo, 5.12kW, VT-51200W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 10.24kWh VT-10240B, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
7.166,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 10.24kWh VT-10240W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.166,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 16.07kWh VT-16076B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.930,00 lei| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 16.07kWh VT-16076W, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
9.930,00 lei| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePO4 10.24kWh VT-10242W IP65 -20°C, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.009,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePO4 10.24kWh VT-12040-1 IP65, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7.643,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 26,6 × 80 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 20kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
24.280,00 lei| Greutate | 207 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 85 cm |
| Capacitate stocare | 20.48kWh |
| Voltaj baterie | 204.8V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 25kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
29.153,00 lei| Greutate | 252 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 100 cm |
| Capacitate stocare | 25.6kWh |
| Voltaj baterie | 256V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 30kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
34.024,00 lei| Greutate | 298 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 115 cm |
| Capacitate stocare | 30.72kWh |
| Voltaj baterie | 307.2V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 35kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
38.897,00 lei| Greutate | 344 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 130 cm |
| Capacitate stocare | 35.84kWh |
| Voltaj baterie | 358.4V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 40kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
43.770,00 lei| Greutate | 390 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 145 cm |
| Capacitate stocare | 40.96kWh |
| Voltaj baterie | 409.6V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Kit Acumulatori High Voltage LiFePO₄ 100kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
114.791,00 lei| Greutate | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 112 × 136,7 × 217,9 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 100kWh |
| Voltaj baterie | 358.4V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 105kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
102.435,00 lei| Greutate | 1029 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 60 × 187 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 105hWh |
| Voltaj baterie | 512V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 233kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
214.715,00 lei| Greutate | 2560 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 233kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 261kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
231.231,00 lei| Greutate | 2700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210,5 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 261kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














