Afișez 145 - 166 din 166 de rezultate
Sursă LED 60W 12V IP67 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
122,60 lei| Greutate | 0,392 kg |
|---|---|
| Putere | 60W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED 75W 12V 6A Metal Slim
Evaluat la 0 din 5
În stoc
73,21 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Putere | 75W |
| Rata IP | IP20 |
Sursă LED 75W 12V IP67 Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
158,70 lei| Greutate | 0,403 kg |
|---|---|
| Putere | 75W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED 78W 12V 6.5A Plastic IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
79,31 lei| Greutate | 0,308 kg |
|---|---|
| Putere | 78W |
| Rata IP | IP44 |
Sursă LED din Plastic Slim 100W IP67 12V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
202,10 lei| Putere | 100W |
|---|---|
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED din Plastic Slim 150W IP67 12V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Putere | 150W |
|---|---|
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED Plastic Slim 150W 12V IP67
Evaluat la 0 din 5
În stoc
265,30 lei| Greutate | 0,796 kg |
|---|---|
| Putere | 150W |
| Rata IP | IP67 |
Sursă LED Slim 350W IP20 12V 5A
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,50 lei| Greutate | 0,62 kg |
|---|---|
| Putere | 350W |
| Rata IP | IP20 |
Sursă Slim 120W 24V 5A IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
85,41 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Putere | 120W |
| Rata IP | IP20 |
Sursă Slim 350W 24V 15A IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,90 lei| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Putere | 350W |
| Rata IP | IP20 |
Sursă Slim 400W 24V 16.6A IP45
Evaluat la 0 din 5
În stoc
183,60 lei| Greutate | 0,745 kg |
|---|---|
| Putere | 400W |
| Rata IP | IP45 |
Sursă Slim 60W 24V 2.5A IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,195 kg |
|---|---|
| Putere | 60W |
| Rata IP | IP20 |














