Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 9W (4)
Bec LED 9W 3 Step Di mming A60 Е27 Plastic, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7.5W Bec LED E14 T37 Plastic Cip CREE 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,99 lei| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 9W E14 T37 Plastic Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,055 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 9W E27 A60 Schimbare de culoare 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,79 lei| Greutate | 0,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |














